Belépés
menusgabor: Márk kapitány – Bodnár Zalán jegyzete
magyar állampolgársági esküt. Most lett hivatalosan magyar, ám a futballszeretők már régóta annak, közülünk valónak tekintik az itáliai mestert. Kispesten már régebb óta, legkésőbb a 2017-es bajnoki címet követően ,,fogadták örökbe", de amióta a válogatottal is sikert sikerre halmoz, mindenki tiszteletbeli magyarnak tekinti.Hivatalosan is magyar lett M
2023-10-04 19:45:50
menusgabor: Ötvenegy éves korában elhunyt Csollány Szilveszter olimpiai
következtében, a szakvezetőkkel folytatott vitái után 1993-ban eltiltották, és fegyelmi büntetése miatt nem engedték indulni a vb-n, vagyis kizárták a válogatottból. Pedig ekkor már világbajnoki ezüst- és kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes volt, a barcelonai olimpián pedig a hatodik helyen végzett gyűrűn.Középen az olimpiai bajnok, nyakában az aranyérem. Egy cso
2022-01-25 19:00:53
menusgabor: Véget ért a tokiói olimpia
legsűrűbb mezőnyben, a 77 kg-osok között élete utolsó versenyének utolsó meccsén aranyérmet szerzett, amivel teljes lett az éremgyűjteménye. A kétgyermekes családapa így az eddigi Európa-bajnoki, világbajnoki és olimpiai ezüstérmes helyezései mellé feltehette az i-re a pontot, és olimpiai bajnokként hagyhatja ott a birkózószőnyeget.

Tamás mellett a másik Lőrincz testvér
2021-08-08 20:30:18
maroka: Olasz Anna jobb formában várja az olimpiát
egy évvel ezelőtti állapothoz képest még jobb formában várja Olasz Anna a nyílt vízi úszók olimpiai kvalifikációs viadalát, amelyet májusban rendeznek a Japánban
A világ- és Európa-bajnoki ezüstérmes úszó kedden az M4 Sport Sport híradóban elmondta, nemrég tértek haza Bulgáriából, ahol öt héten keresztül magaslati edzőtáborban vettek részt. Megjegyezte, ez a hely évek óta áll
2021-02-16 15:37:45
maroka: A magyar női vízilabda-válogatott legjobb 4 közt
a bíráskodás, ugyanakkor hozzátette, az eddiginél legalább 20-25 százalékkal jobb játékra lesz szükségük ahhoz, hogy akár csak egy góllal, de legyőzzék az olaszokat. Bíró Attila Európa-bajnoki bronzérmes együttese a szombati elődöntőben 20 órától a házigazda olasz csapattal találkozik majd, amely Izraelt múlta felül a legjobb nyolc között.

Eredmények, negyeddöntő:
2021-01-22 21:21:14
menusgabor: 100 éve született Keleti Ágnes
bajnok.

Keleti Ágnes a magyar tornasport legeredményesebb versenyzője, ötszörös olimpiai bajnok, akit 2004-ben a Nemzet Sportolójává választottak. 1940-ben nyerte első magyar bajnoki érmét. 46 alkalommal nyert magyar bajnokságot, hétszeres csapatbajnok.

Az 1948. évi nyári olimpiai játékokon az ezüstérmes csapat tagja volt, bár egy sérülés miatt nem vehetett
2021-01-09 19:00:06
maroka: Keleti Ágnes 100 éves 2021.01.09
Főiskolát, amelynek tanára lett. 1947 és 1956 között különböző szereken 46-szoros magyar bajnok, ebből tízszeres egyéni összetett magyar bajnok, hétszeres csapatbajnok lett. Kivívta az örökös bajnoki címet, nála többször senki nem nyert tornászbajnokságot Magyarországon. 1949-ben a főiskolai világbajnokságon négy arany-, valamint egy-egy ezüst- és bronzérmet szerzett. Az 1954-es r
2021-01-09 11:45:57
maroka: Szabó Tünde a LEN új alelnöke
székházában).
“Óriási megtiszteltetés és elismerés ez számomra és természetesen a magyar vizes sportágak számára" - mondta az államtitkár, egykori olimpiai, világ- és Európa-bajnoki ezüstérmes úszó. “Magyarország mindig is fontos szerepet játszott az európai úszósportban, mi rendeztük az első Európa-bajnokságot 1926-ban, rekordot jelentő, hatodik alkal
2020-11-10 22:37:13
velemenyezd: Röplabda BL - Sztárcsapatokkal találkozhat már a selejtezőben a Kaposvár és a Vasas
legnagyobb nevei a nőknél az elmúlt két idényben negyeddöntős Stuttgart, az előző szezonban nyolc közé jutott olasz Scandicci, a 11-szeres BL-aranyérmes orosz Dinamo Moszkva, valamint a lengyel bajnoki bronzérmes LKS Lódz.
A többi nemzetközi kupasorozat közül a férfiaknál a Kazincbarcika a harmadik számú Challenge Kupában indul, a nőknél a Nyíregyháza és Békéscsaba a CEV-, a
2020-08-13 14:32:18
velemenyezd: Alexis Sánchezt végleg megszerezte az Inter

A 31 éves támadóért a sajtó egybehangzó értesülései szerint az olasz bajnoki ezüstérmes klub egyetlen eurót sem fizet eddigi együttesének, a Manchester Unitednek, "csak" a fizetését vállalja át. Az MU így mintegy 60 millió fontot spórol Sánchezen, aki az Internél az eddiginél jóval kevesebbet fog keresni, éves szinten hétmillió eurót.
Törökország: Istanbul Basaksehir

Amennyiben a 19/20-as BL-döntőt egy olyan csapat nyeri, amely bajnoki helyezése alapján is kvalifikált a főtáblára, a 11. helyen rangsorolt holland liga első helyezettje (delegáltja) lesz biztosan csoportkörös.
Ha a 19/20-as EL-döntőt egy olya
2020-07-28 08:22:33
maroka: Az Aranylabda idei törlésének legnagyobb vesztesei 07.21
Real Madridból is betett két játékost, az elmúlt hetek eredményei alapján nem ok nélkül. Sergio Ramos és Karim Benzema jelentős szerepet vállalt abból, hogy a madridiak megszerezték 34. bajnoki címüket. A kényszerszünet után 11 meccsen veretlenek maradtak, tíz győzelmet arattak, ami. Ezeken a meccseken 21 gólt szereztek, melyekből Benzema 7, míg Ramos 6 találattal vette ki a részé
2020-07-21 22:14:22
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Bodnár Zalán, Csollány Szilveszter, Olasz Anna, Keleti Ágnes, Szabó Tünde, Röplabda BL, Alexis Sánchezt, Sport Sport, Bíró Attila Európa-bajnoki, Nemzet Sportolójává, Dinamo Moszkva, Challenge Kupában, Manchester Unitednek, Club Brugge, Sahtar Donyeck, Istanbul Basaksehir, Real Madridból, Sergio Ramos, Karim Benzema, tokiói olimpia, itáliai mestert, 2017-es bajnoki, szakvezetőkkel folytatott, barcelonai olimpián, hatodik helyen, olimpiai bajnok,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,